ANR (Automatic Network Replenishment) برای پشتیبان گیری از فیلم های دوربین مداربسته فرایند انتقال و ضبط تصاویر ارسالی از دوربین های نظارتی برای ضبط در دستگاه های ضبط کننده وابسته به دو عامل  شبکه و برق تجهیزات ماننده دوربین ها و دستگاه ضبط کننده و سایر تجهیزات موجود در شبکه می باشد. زمانیکه هر یک […]

ANR (Automatic Network Replenishment) برای پشتیبان گیری از فیلم های دوربین مداربسته

فرایند انتقال و ضبط تصاویر ارسالی از دوربین های نظارتی برای ضبط در دستگاه های ضبط کننده وابسته به دو عامل  شبکه و برق تجهیزات ماننده دوربین ها و دستگاه ضبط کننده و سایر تجهیزات موجود در شبکه می باشد. زمانیکه هر یک از شرایط فوق دچار مشکل شود باعث ایجاد وقفه در فرایند انتقال و ضبط تصاویر می شود.

فناوری ANR به منظور جلوگیری بابت از دست رفتن اطلاعات در زمان بروز مشکلات، در سیستم های  نظارتی به کار گرفته شده است.

anr diagram

معرفی فناوری ANR 

دوربین‌های تحت شبکه معتبر ماننده هایک ویژن که مجهز به حافظه داخلی MicroSD هستند، دارای ویژگی به نام بازیابی خودکار شبکه یا ANR می باشند.

با فعال کردن این قابلیت، هنگامیکه دسترسی دوربین به دستگاه ضبط کننده قطع می شود، ضبط تصاویر بر روی حافظه داخلی انجام می شود. البته این قابلیت به این معنی نیست که دوربین به صورت مستقل عملیات ضبط تصویر را انجام خواهد داد. ANR این امکان را دارد تا درهنگام قطع شبکه یا هر مشکلی که ارتباط دوربین با دستگاه را مختل میکند، تصاویر را بر روی حافظه داخلی ذخیره کرده و ویژگی جالب این فناوری در هنگام برقراری مجدد اتصال دوربین با NVR، تصاویر به صورت خودکار از مموری کارت به دستگاه ضبط کننده ارسال میکند که باعث میشود هیچ وقفه ای در ضبط تصاویر به وجود نیاید.

anr diagram

به طور کلی این قابلیت در سیستم های نظارتی باعث می شود قابلیت اطمینان ضبط تصاویر بالا رفته و تمامی اتفاقات بدون مشکل ضبط شود و هیچ لحظه ای در هنگام ضبط تصاویر از دست داده نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *