پروتکل های خانه هوشند

  1. خانه
  2. »
  3. دسته‌بندی نشده
  4. »
  5. پروتکل های خانه هوشند

 پروتکل های هوشمندسازی آشنایی با پروتکل های خانه هوشمند و انتخاب درست تجهیزات هوشمندسازی شاید مهمترین قدم درانتخاب یک سیستم هوشمند بوده تا انتظارات شما ازیک خانه هوشمند خوب  برآورده شود. پروتکل در هوشمندسازی پروتکل مجموعه ای از استانداردها و قواعد است که امکان ارتباط تجهیزات موجود در اکوسیستم خانه هوشمند را محیا می کند. […]

 پروتکل های هوشمندسازی

آشنایی با پروتکل های خانه هوشمند و انتخاب درست تجهیزات هوشمندسازی شاید مهمترین قدم درانتخاب یک سیستم هوشمند بوده تا انتظارات شما ازیک خانه هوشمند خوب  برآورده شود.

پروتکل در هوشمندسازی

پروتکل مجموعه ای از استانداردها و قواعد است که امکان ارتباط تجهیزات موجود در اکوسیستم خانه هوشمند را محیا می کند. پروتکل ها به عنوان زبان حرف زدن دستگاه ها و تجهیزات موجود در اکوسیستم مشترک را قادر می سازد تا با یکدیگر در ارتباط باشند و از این طریق تبادل اطلاعات انجام دهند.

هدف اصلی در انتخاب یک پروتکل خوب برای خانه هوشمند، اطمینان از امنیت وسازگاری تجهیزات هوشمندسازی تولید کنندگان مختلف است. بدون پروتکل استاندارد، امنیت خانه هوشمند در خطر بوده و دستگاه های مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار نکرده و باعث محدود شدن عملکرد خانه هوشمند می شود.

 

4 پروتکل پرکاربرد 

جدول با توضیحات مختصر در مورد تفاوت‌های بین پروتکل‌های خانه هوشمند آماده کرده ایم تا به یک دید کلی از پروتکل ها داشته باشید

در صورتیکه در اعمال تنظیمات و سایر قسمت ها سوالی دارید از طریق صفحه “تماس با ما” با ما در ارتباط باشید.

تیم ما با اشتیاق آماده راهنمایی شما می باشند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *